Kariéra

Kariéra

Hledáte zajímavou práci, kde jste pánem svého času a vaše finanční odměna je závislá jen na vašich výkonech? Už nehledejte, kontaktujte nás a staňte se úspěšnými realitními makléři!
Jste zkušený realitní makléř / ka ? Nejste spokojen / a s realitní kanceláří, kde pracujete či jste pracoval / a ? Neváhejte se na nás obrátit! Věříme, že spolupráce s námi může být pro vás novou motivací i přínosem.
Hledáme začínající makléře ale i zkušené odborníky v oboru realit. Náš kolektiv je složen z profesionálů ve svém oboru.

Nabízíme:
štáb kameramanů pro zhotovení profesionální videoprohlídky včetně záběru z ptáčí perspektivy
firemní fotograf
kompletní zázemí realitní kanceláře
kvalitní zaškolení
zajištění veškerého právního servisu
zajímavou a flexibilní práci
správa zakázek přes internetový software
profesionální databáze klientů

Požadujeme:
obchodního ducha
komunikační schopnosti na úrovni
řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil
živnostenský list
znalost práce s PC

Náplň práce:
získávání nových nemovitostí
kontakt s vlastníky nemovitostí a s poptávajícími klienty
realizace prohlídek nemovitostí
vedení obchodních jednání o podmínkách prodeje / pronájmu

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a hledáte pracovní uplatnění se zajímavým finančním ohodnocením nabízíme Vám pozici realitního makléře. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: info@handelreality.cz a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *