Detail nemovitost

Historický dům Telč - Telč

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prodej 38 900 000Kč - Apartmán, Činžovní dům, Komerční prostory, Nebytový prostor, Pension, Restaurace, Rodinný dům, Víceúčelová budova
650 m2 VÍce  2 Garages Vytisknout

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej nárožního historického domu z 16. století, jež leží v samém centru města Telč, zapsaného do seznamu památek svétového kulturního dědictví UNESCO. Dům vystavěvný ve stylu pozdní gotiky prošel rozsáhlou, nákladnou a důkladnou rekonstrukcí pod přísným dohledem Národního památkového ústavu. Lze tedy říci, že objekt díky svým architektonickým a historickým prvkům patří k nejhodnotnějším domům v Telči. Momentálně je dům využíván jako penzion s více jak dvacetiletou tradicí, spokojenou a vracející se klientelou a se třemi kompletními apartmány s kuchyní, 2 nadstandartními pokoji, studiem, jež lze využívat jako prodejnu a 2 nádhernými byty v užívání majitelů. K domu náleží i dvojgaráž, která nabízí možnost nadstavby dalších dvou bytů a také kavárna, jež je v současnosti pronajata na další tři roky, čímž zajišťuje okamžitý příjem.
Jedná se tedy o výjimečnou nemovitost, jež s dalšími roky bude jen nabývat na hodnotě a z toho důvodu doporučejeme zhlédnout naši videoprohlídku pro lepší přehled o nemovitosti a vážným zájemcům i osobní prohlídku pro přesvědčení se o neopakovatelné atmosféře historického klenotu.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Similar Properties