Detail nemovitost

Nadstandardní vila 6+kk Modřice JIŽ NEAKTIVNÍ - Modřice

  • 01
  • 04
  • 8

Prodáno - Komerční prostory, Rodinný dům, Vila
1912 m2 VÍce  6 Bathrooms 2 Garages Vytisknout

S potěšením vám přinášíme možnost koupě luxusní vily v Modřicích z dílny architekta Davida Bekeho.
Nabízí spojení špičkových materiálů s nejnovějšími technologiemi v soukromí a klidu okrajové části Modřic s dobrým dopravním spojením.
Přízemní vila o dispozici 6+kk oplývá užitnou plochou 660 m2 z celkové výměry pozemku 1912 m2. Netradiční půdorys přináší maximální soukromí jak v interiéru domu, tak na zahradě a umožňuje pomyslné rozdělení nemovitosti na část obytnou a relaxační – wellnes. Ta je vybavena vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, letní kuchyní s vekovním grilem i domácí tělocvičnou. V čele domu se tyto části potkávají ve stylovém obývacím pokoji spojeném s plně vybavenou kuchyní, jídelní částí a vstupní chodbou. Ta umožňuje přístup do dvojité garáže pro čtyři vozy a pokračuje do obytného křídla s čítárnou, pracovnou, samostatnou koupelnou, prádelnou, serverovnou chytré domácnosti, tří dětských ložnic i velkou ložnici rodičů s příležící šatnou. Každá ložnice disponuje vlastní koupelnou, v nichž jsou použity moderní, odolné materiály s lehkou údržbou.
Chytrá domácnost umožňuje dálkové ovládání například klimatizace, podlahového vytápění, světel, kamerového systému ale i žaluzií, či zavlažování jak vnitřní kaskádové zahrady, tak vnější. Atrium domu díky půdorysu připomínajícím písmeno V nabízí nikým nerušené (a nesledované) posezení a zahrada v zadní části pokračuje vyvýšeným dětským hřištěm.

Pro více informací shlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Mapa

Similar Properties