Detail nemovitost

Unikátní obytný komplex Slezská Ostrava - Ostrava

  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14

Prodej 18 000 000Kč - Činžovní dům, Komerční prostory, Pension, Rodinný dům, Víceúčelová budova, Vila, Vinný sklep, Výrobní prostory
2320 m2 VÍce  8 Bathrooms Vytisknout

Ve výhradním zastoupení majitele vám přinášíme jedinečnou možnost koupě unikátního objektu ve vyhledávané části Ostravy. Dva patrové domy (zastavěná plocha 158 m2 + 176 m2) s velkým parkovištěm (558 m2) a společnou zahradou (1398 m2) leží v klidné části městského obvodu Slezská Ostrava, při březích řeky Lučina. Kromě vlastního parkoviště s kapacitou až 20 aut objekt disponuje i prostornou garáží, několika venkovními posezeními, vinným sklípkem, zimní zahradou, vlastním potůčkem na zahradě, a především dvěma domy , oba se třemi nadzemními podlažími a jedním podzemním a řadou balkonů a teras. V prvním domě využívaném pouze k obytným účelům najdeme krytý bazén, reprezentativní salonek, moderní kuchyni, pracovnu, prostornou ložnici majitelů, hostovský pokoj a obytné podkroví tvořící byt. Druhý dům je v současnosti využíván k pracovním účelům a přízemí je tvořeno převážně dílnou se zpevněnou podlahou, sklady, zázemím pro zaměstnance a nákladovou rampou. V prvním patře druhého domu pak leží tři bytové jednotky a půdní prostor je připraven pro zbudování velké zasedací místnosti. V domě je i finská sauna s chladícím bazénkem a přímým vstupem na nádherně zařízenou zahradu. Průchod mezi domy je zastřešen a tvoří tak krytou chodbu, v prvním domě proběhla i příprava pro instalaci venkovního výtahu a před dvěma lety vyvrcholily průběžné rekonstrukční práce, takže domy mohou nabídnout nové rozvody i zateplení.
Vzhledem k poloze objektu se nepředpokládá další výstavba v blízkém okolí. Jedná se tak o naprosto jedinečný objekt v klidném prostředí a přitom kousek od důležitého dopravního uzlu Hranečník. Neopakovatelná atmosféra místa, které bylo vylazeno do posledního detailu, přímo vybízí k zařízení penzionu, odpočinkového centra či podobných zařízení.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Similar Properties