775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Penzion Vrbice

Vrbice

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu s kavárnou v srdci vinařské oblasti Modré Hory v obci Vrbice, známé svojí krásnou polohou a malebnými vinnými sklípky. Penzion byl postaven v roce 2014 a disponuje kapacitou 24 lůžek ( 8 dvoulůžkových pokojů, kde v každém pokoji je možné využít plnohodnotnou přistýlku ). Kapacita kavárny je 40 míst + dalších 40 míst najdeme na zahrádce. Vytápění celého objektu je pomocí tepelného čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace. Okna plastová, dveře hliníková. Všechny inženýrské sítě v místě, internet. Zabezpečovací kamerový systém. Rezervační systém, vlastní webové stránky. Nízké provozní měsíční náklady cca 7.000,- Kč za celý objekt měsíčně.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou klimatizovány a vytápěny podlahovým topením. Okna jsou umístěna ve stropě, čímž vytváří v pokojích unikátní světelný komfort a jako ochranu před případným deštem mají v sobě automatický dešťový senzor. V pokoji dále najdeme skříně na oblečení, stolek, židle a TV.

Pro budoucího majitele je pak možné zajištění spolupráce pro stávající hosty v podobě využívání vinného moderně zařízeného sklípku, který má kapacitu 20 míst a je vzdálen asi 300 m od penzionu jeho podoba je obsahem videoprohlídky. V penzionu dále funguje půjčovna koloběžek .

Jedná se o velice zajímavou investiční příležitost s rychlou návratností cca 8let

.

Vinařská obec Vrbice je malebná vesnice v srdci Modrých Hor a mikroregionu Hustopečsko je druhou nejvýše položenou obcí v okrese Břeclav. Již z dálky vítá návštěvníky sklepní lokalita Stráž s kostelem svatého Jiljí. Na jaře hezky rozkvetlá, v létě krásně zelená, na podzim barevná a v zimě nostalgicky odpočívající. Na svazích okolo dozrává zlatavé či rubínové vínečko, které každý vinař ve svém sklepě hýčká tak, aby lahodilo oku, nosu i chuti. Jedinečné sklepy, kopané v pískovcové skále protkávají kopec Stráž v sedmi patrech.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Tel. 775 024 520

email: info@handelreality.cz

Základní informace
Druh : Komerční prostory
Typ : Na prodej
ID : 1092
Cena : Na dotaz
Dispozice : více
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Město : Vrbice
Poschodí : 0
Komerční prostory Na prodej
  • ID : 1092
  • Visits : 468 in 721 days
Na dotaz
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.