775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Rodinný dům Rousínov - Prodáno

Rousínov

Popis nemovitosti

Bydlení – domov, investiční příležitost, pronájem, podnikání z domu, nebo vše dohromady, tohle ukrývá nabídka prodeje této dvoupodlažní vily v obci Kroužek s vlastní předzahrádkou a dvorkem za domem, který nabízí naprosté soukromí. Obec Kroužek je vesnice, částí města Rousínova v okrese Vyškov. S dojezdovou vzdálenosti 13min. od města Brna a 10 min. od Vyškova. Velkou výhodou je nájezd na dálnici, který je pouze dva kilometry od domu. Město Rousínov nabízí veškeré občanské vybavení. Dům prošel celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí včetně kvalitního zateplení a je řešen dispozičně 2+kk a 3+kk.
Přízemí nabízí samostatný vstup na předzahrádku, náležící k domu. Vstup do domu je řešený přes dvůr, kdy se přes schody dostanete do bytu v patře, který nabízí stejnou dispozici a navíc jeden podkrovní pokoj. V podkroví je možnost k vybudování terasy s krásným výhledem, jež můzete vidět na konci naší videoprohlídky. Obě bytové jednotky mají svou koupelnu s toaletou. Kuchyňské linky jsou v domě na volbě zájemce, tedy jsou připraveny jen rozvody. Podlahy v pokojích jsou plovoucí (laminátové) a v kuchyni, chodbě a koupelnách je dlažba. Dům je vytápěn plynovým kotlem se zásobníkem teplé vody 160l pro celý dům.

Celková plocha pozemku činí 187m2.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Základní informace
Druh : Rodinný dům
Typ : Na prodej
ID : 1094
Cena : Na dotaz
Dispozice : více
Pokoje : více
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Město : Rousínov
Poschodí : 0
Rodinný dům Na prodej
  • ID : 1094
  • Pokoje : více
  • Visits : 582 in 355 days
Na dotaz
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.