775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Penzion Hovorany

Hovorany

Popis nemovitosti

Hledáte výjimečnou příležitost a chcete vlastnit penzion? Pak právě pro Vás je určen prodej nového penzionu v krásném údolí v srdci Moravského Toskánska, vinařské obci Hovorany, který Vám nyní v exkluzivním zastoupení majitelů nabízím ke koupi.
Nemovitost je vhodná pro pořádání oslav a svateb, narozenin, cyklistům slouží kolárna přístupná z parkoviště. Penzion poskytuje služby individuálním návštěvníkům, rodinám i větším společnostem a firmám.
Při projekci i výstavbě z roku 2012 byl kladen důraz na efektivní využití prostoru a vysoce kvalitní materiály a celkové provedení stavby s cílem maximální úspornosti budoucího provozu.
Penzion byl vystavěn na pozemek o výměře 788 m2 a je z větší části zastavěn budovou a parkovištěm a proto není provozovatel zatěžován náročnou údržbou zeleně.
Za penzionem leží obecní pozemek a po dohodě je možné ho využít k pronájmu.
Penzion, jehož součástí je 17 samostatných pokojů s koupelnami a WC pro 54 ubytovaných (třicet devět lůžek a patnáct přistýlek) pokoje disponují bojlerem a lokálním elektrickým vytápěním.
Vlastní stavba penzionu o třech podlažích na podlahové ploše 885 m2 disponuje ubytovací kapacitou v prvním a druhém nadzemním podlaží a společenskými místnostmi se souvisejícím příslušenstvím v polosuterénu budovy.
Gastronomická část provozu a společenské události jsou realizovány v selské izbě o kapacitě dvaceti pěti osob a kvelbeném sklepě pro čtyřicet pět osob. Vytápění lidové izby kachlovými kamny, sklepa krbem s teplovzdušným rozvodem. K rychlému zajištění tepelného komfortu slouží lokální elektrické topení. Pro hosty společenských místností je k dispozici sociální zařízení. O gastronomickou část provozu je postaráno profesionálně vybavenou kuchyní s příslušenstvím a temperovaným skladem vína. Pro uložení sudového vína pod dusíkem je instalována nerezová technologie 6×500 litrů.
Návštěvníkům je k dispozici kryté venkovní posezení na západní straně penzionu. Region je mimořádně bohatý na akce spojené s vinařskou tradicí jako vinobraní, otevřené sklepy nebo pravidelné košty vína. Lokalita je vyhledávána díky své poloze návštěvníky z České republiky, Slovenska, Rakouska i Německa. O kvalitě a dobrém jménu penzionu svědčí i hodnocení na Booking.com 8,9 na základě 153 hodnocení.
Nemovitost je umístěna v klidném prostředí obklopena vinicemi na dohled od místního rybníka a je přístupná po komunikaci z obce nebo příjezdem až na parkoviště k penzionu. Po dohodě je možné nabídnout nemovitost i včetně vybavení nábytkem a dalších součástí.
Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost.

Základní informace
Druh : Komerční prostory
Typ : Na prodej
ID : 1096
Cena : 36.000.000,- Kč
Dispozice : více
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Město : Hovorany
Poschodí : 0
Komerční prostory Na prodej
  • ID : 1096
  • Visits : 198 in 206 days
36.000.000,- Kč
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.