775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Penzion Rýžoviště - Prodáno

Rýžoviště

Popis nemovitosti

Hledáte výjimečnou příležitost a chcete vlastnit penzion? Pak právě pro Vás je určen prodej nově rekonstruovaného penzionu v krásném údolí obce Rýžoviště, jež se rozkládá v oblasti pohoří Jeseníky a od okrajových částí obce se zvedají stráně kopců, které jsou ve větší míře pokryté lesním porostem. Severním směrem od obce leží městečko Břidličná, severovýchodně se rozkládá vodní plocha Slezské Harty, jihovýchodně se nachází obec Dětřichov nad Bystřicí a jihozápadně dorazíme do obce Sovinec a ke stejnojmennému hradu Sovinec.
Oprava velkostatku z roku 1820 proběhla k 200. výročí budovy, která byla posledních 40 let zcela neobydlená. Nyní vám po celkové rekonstrukci nabízí útulné ubytování a pozemky o ploše 29 000 m2, takže v budoucnu může plnit funkci eko farmy.
Penzion, jehož součástí jsou 3 ložnice, 3 koupelny, 2 obývací pokoje a kuchyně s jídelnou dále nabízí možnost rozšíření o další 3 ložnice v podkroví. A ze současné kapacity cca 18 lůžek může disponovat lůžky bezmála třiceti.
Ohřev vody zajistí tepelné čerpadlo vzduch – vzduch objem 270l. o vytápění se stará kombinovaný kotel dřevo–uhlí + elektrokotel.
Lokalita je vyhledávána díky své poloze návštěvníky z České republiky, Slovenska, Polska i Německa.
Nemovitost je umístěna v klidném prostředí a je přístupná po komunikaci z obce . Po dohodě je možné nabídnout nemovitost i včetně vybavení nábytkem a dalších součástí.
Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost.

Základní informace
Druh : Rodinný dům
Typ : Na prodej
ID : 1104
Cena : 12.500.000,- Kč
Dispozice : více
Pokoje : více
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Město : Rýžoviště
Poschodí : 0
Rodinný dům Na prodej
  • ID : 1104
  • Pokoje : více
  • Visits : 274 in 593 days
12.500.000,- Kč
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.