775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Mikulov bytový dům

Popis nemovitosti

Chcete uložit své volné finanční prostředky do zajímavé nemovitosti? Hledáte investiční příležitost? Pokud ano, je tato nabídka přesně pro Vás.
Bytový dům se nachází v lukrativní lokalitě města Mikulova na ulici Vídeňská
Bytový dům má celkem čtyči bytové jednoteky – v přízemí naleznete byt 2kk o rozměru cca 95m2 , jehož součástí je i prostorná garáž a zimní zahrada vstup na zahradu za domem je ze zimní zahrady, 2 bytové jednoteky 3+1 o rozměrech cca 80m2, podkrovní 1 + kk o rozměru cca 40 m2;. Všechny byty jsou pronajaty. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání.
Dům je po velice vkusné a rozsáhlé rekonstrukci. Vytápění je řešeno v přízemním bytě el. podlahově, pro byty 3+1 je společný plynový kotel a jednotka 1 + kk má elektrické vytápění plus klimatizaci. Ohřev teplé vody zajišťuje solární ohřev.
Dům je napojen na městský vodovod i kanalizaci. Výborná dosažitelnost do centra města chůzí, cca 5 min. V blízkosti jsou všechny služby spolu se školským i zdravotnickým zařízením.
Okolí vybízí k výletům krásnou krajinou k četným přírodním i architektonickým pamětihodnostem, v krátké dojezdové vzdálenosti je oblíbená rekreační oblast Nové Mlýny. S okolními obcemi a městy je Mikulov propojen autobusovými a vlakovými linkami, přímým expresním vlakem je možné dojet i do Brna. Autem je město dobře dostupné díky nedalekému sjezdu z dálnice D2.

Město Mikulov má tři dominanty: Zámecký vrch se zámkem, Kozí vrch s gotickou obrannou věží a Svatý kopeček, který se svojí křížovou cestou vytváří charakteristickou kulisu města.
Mikulov je doslova obklopený vinicemi a je jedním z center moravského vinařství.
Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.
Tel. 775 024 520
email: info@handelreality.cz

Základní informace
Druh : Komerční prostory
Typ : Na prodej
ID : 1136
Cena : Na dotaz
Dispozice : více
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Poschodí : 0
Komerční prostory Na prodej
  • ID : 1136
  • Visits : 36 in 269 days
Na dotaz
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.