775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Byt Ivančice

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve velice klidné ulici v Ivančicích. Tento by disponuje 113m2 užitné plochy + sklepní prostory 37 m2 a zahradu o výměře 903 m2. Bytová jednotka leží v 1. patře, a je možnost koupit i půdní prostor nad touto jednotkou v bytu najdemě čtyři pokoje,kuchyň předsíň, verandu, krytý balkon, koupelnu a WC.

Vedle již zmíněné zahrady je vedle domu 66 m2 plochy vhodné ke stavbě garáže nebo krytého parkovacého stání. K bytové jednotce náleží i parkovací stání, které je přímo před domem o rozloze cca 38 m2.

Před domem najdete společný pozemek o rozloze 139 m2 a za domem 170 m2 pro všechny bytové jednotky. Jedná se o vstup do domu a východ na zahradu. Každá bytová jednotka má svůj samostatný vchod ze společného schodiště.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost – restaurace, školy, nákupní centrum Tesco, pošta, banka. Před domem lze bezproblémově zaparkovat v jakoukoli denní dobu.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt. Tel. 775 024 520 email: info@handelreality.cz

Základní informace
Druh : Byt
Typ : Na prodej
ID : 1139
Cena : Na dotaz
Dispozice : 4+1
Pokoje : 4
Koupelny : 1
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Poschodí : 0
Byt Na prodej
  • ID : 1139
  • Pokoje : 4
  • Koupelny : 1
  • Visits : 37 in 269 days
Na dotaz
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.