775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Dům Vlkov

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rozlehlého rodinného domu o dispozici 4+1 v obci Vlkov. Rodinný dům má půdorys tvaru L a je jednopodlažní bez obytního podkroví o zastavěné ploše 152 m2 k sobě váže ještě 554m2 zahrady celkem tedy 706m2 pozemku a tak nabízí opravdu spoustu prostoru.
O vytápění se stará tepelné čerpadlo, lze vytápět i kotlem na plyn, nebo za pomoci kamen umístěných v obývacím pokoji. Vedle čtyř obytných pokojů zde najdeme kuchyni s jídelnou, koupelnu, komoru, sklad, světlou verandu, krytý bazén.
Obec je vzdálená autem 30 minut od centra Brna. A 3 minuty autem je vzdálena Velká Bíteš, kde najdete obchody, restaurace, několik mateřských i základních škol, polikliniku, ale i sportovní a kulturní vyžití.

Zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem. Pro zajištění financování jsme připraveni rychle a výhodně prodat vaši stávající nemovitost. Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt. Tel. 775 024 520 email: info@handelreality.cz

Základní informace
Druh : Rodinný dům
Typ : Na prodej
ID : 1143
Cena : Na dotaz
Dispozice : 4+1
Pokoje : 4
Koupelny : 1
Rok : 0
Adresa
Země : CZ
Poschodí : 0
Rodinný dům Na prodej
  • ID : 1143
  • Pokoje : 4
  • Koupelny : 1
  • Visits : 79 in 269 days
Na dotaz
Realitní makléř

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.