775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Komplex staveb Přítluky – Nové Mlýny

6,967 m² - Přítluky

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej komplexu staveb ležícím v katastrálním území Nové Mlýny v obci Přítluky, tedy v samém srdci Jižní moravy, přímo pod Pálavou a pár desítek metrů od dolní nádrže Nové Mlýny. Jedná se o pět staveb rozkládajích se na pozemcích o celkové výměře 6 976m2. Celá parcela je oplocena 3m vysokým betonovým plotem pro maximální soukromí a přístupná je automatickou kovanou branou na dálkové ovládání i brankou pro pěší. Zahrada je osazena převážně vzrostlými keři a o její zavlažování se stará automatický systém dle nastaveného programu, odebírající vodu z vlastní studny na pozemku.
Hlavní budova rodinného domu stojí na zastavěné ploše cca 300m2 a nabízí přibližně 425m2 užitné plochy. Jedná se o čistou dřevostavbu, izolovanou pomocí chytré pěny. Vytápění je zde elektrické podlahové a celý dům je klimatizován. V přízemí domu najdeme vstupní halu s knihovnou, prostorný obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, technickou místnost, ložnici s vlastní koupelnou a sociálním zařízením a také relaxační křídlo s vnitřním bazénem a infra saunou. V horním patře leží tři ložnice s balkonem, druhá koupelna a galerie s výhledem do obývacího pokoje v přízemí.
Další budovou je dům pro hosty o zastavěné ploše 88m2. Ten nabídne kancelář s klimatizací a samostatným vstupem a dále obytný prostor s dvěma ložnicemi, koupelnou a kuchyní. Jedná se opět o dřevostavbu s podlahovým vytápěním.
Třetí budovou na pozemku je garáž o zastavěné ploše 125m2, která je také temperována podlahovým vytápěním. Ta nabídne stání pro 4 auta a 4 motorky a další pracovnu s příležící koupelnou.
Čtvrtá stavba je hospodářská budova. Ta na 83m2 nabídne přístřešek pro zahradní techniku ale i prostornou místnost, plánovanou jako pánskou klubovnu. Pod její podlahou ze speciálního betonu byla započata výstavba střelnice.
Poslední budova je cihlová stavba vinného sklepu o zastavěné ploše nadzemní části 132m2. Díky dostatečné světlé výšce možno využít pro menší vinařství i pro osobní použití, neboť je zde provedena příprava na saunu, koupelnu a další.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Cena na dotaz.

Základní informace
Druh : Rodinný dům
Typ : Na prodej
ID : 1015
Cena : Na dotaz
Dispozice : více
Pokoje : více
Koupelny : 4
Rok : 0
Celková plocha : 6,967 m²
Vybavenost
Bazén
Vytápění
Klimatizace
Zahrada
Balkón
Výhled
Kuchyně
Sklep
Garáž
Adresa
Země : CZ
Kraj : Jihomoravský kraj
Město : Přítluky
Poschodí : 0
Rodinný dům Na prodej
  • ID : 1015
  • Pokoje : více
  • Koupelny : 4
  • Celková plocha : 6,967 m²
  • Visits : 766 in 1279 days
Na dotaz
Realitní makléř
Handel reality a production s. r. o.
Handel reality a production s. r. o. IČ: 07985797 se sídlem Příkop 838/6, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 111267

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.