775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí

 

Sort Option
  • Datum přidání
  • Typ nemovitosti
  • Cena
  • Zastavěná plocha
  • ID nemovitosti
Grid
List

Syrovice RD

5Bedroom(s)
2Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:42
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej krásného rodinného domu v Syrovicíchch. Dům s užitnou plochou přibližně 120 m2 leží na pozemku o celkové výměře 344 m2 a nabídne i parkovací stání pro tři vozidla.
Na dotaz

La Strachec

1Picture(s)
Visits:55
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu s pěti samostatnými apartmány ve Strachotíně. Penzion se rozkládá na pozemcích o ploše 1005 m2 a leží v klidné části této vinařské obce, kde poklidný kolorit naruší jen občasný průjezd cyklistů.
Na dotaz

Ladná Resort

1Picture(s)
Visits:53
Hledáte příležitost a chcete vlastnit výjimečné ubytovací zařízení, pak právě pro Vás je určen prodej nového komplexu šesti apartmánů . I přesto, že leží v samém srdci jižní Moravy, jakmile za sebou zavřete branku, ocitnete se uprostřed přímořského resortu. Obklopeni budete moderním stylem, palmami a prázdninovou pohodou.
Na dotaz

Horoměřice development

1Picture(s)
Visits:26
Na dotaz

Dům Klobouky u Brna o dispozici 4+1

4Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:33
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej velmi zdařile rekonstruovaného rodinného domu o dispozici 4+1. Rozkládá se na pozemcích o celkové výměře 484 m2 a nabídne čtyři pokoje, světlý obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě koupelny, prostornou halu v přízemí s možností přestavby.
Na dotaz

Dům Klobouky u Brna 2+1

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:34
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej velmi zdařile rekonstruovaného rodinného domu o dispozici 2+1. Rozkládá se na pozemku o výměře 182 m2 a nabídne dva pokoje, světlý obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, prostornou půdu s možností přestavby a technickou místnost disponující novým plynovým kotlem.
Na dotaz

Pozemek Klobouky u Brna

1Picture(s)
Visits:43
Na dotaz

Skřípov Chalupa

1Picture(s)
Visits:37
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům, chalupu v obci Skřípov. Zastavěná plocha domu je zhruba 163 m2 a celková plocha pozemku činí 1 024 m2. V domě se nachází vstupní chodba, předsíň, velký obývací pokoj s otevřeným krbem, kuchyňka, ložnice, koupelna s toaletou, chodba, dílna a garáž.
Na dotaz

Perná - stavební pozemky

1Picture(s)
Visits:66
Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej komerčních stavebních pozemků v Obci Perná. Parcely o přibližné výměře 3400 m2 leží v klidné částí obce na rovině. Jsou přístupné příjezdovou cestou a nabízejí možnost napojení k přilehlým inženýrským sítím. Pozemek je vhodný k výstavbě vinařství s ubytováním.
Na dotaz

Vrbice stavební pozemek

1Picture(s)
Visits:33
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného domu ve špatném technickém stavu určenému k demolici v srdci vinařské oblasti Modré Hory v obci Vrbice, známé svojí krásnou polohou a malebnými vinnými sklípky. Díky své poloze nabízí po celý den i rok vynikající světelné a slunečné podmínky.
Na dotaz

Hala Hustopeče

1Picture(s)
Visits:28
Mnohostraně využitelný, taktně zrekonstruovaný a polohově bezkonkureční komerční areál, který se rozléhá na pozemku o ploše 1717 m2. Otázky jsou dané: Potřebujete skladovací/výrobní plochy (vnější i vnitřní)? Potřebujete, aby k vám bez obtíží mohlo zajet nákladní auto či dodávka? Snad dokážete využít i blízkost vlakového nádraží.
Na dotaz
113 Results returned.Per Page

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.