775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí na prodej

 

Sort Option
  • Datum přidání
  • Typ nemovitosti
  • Cena
  • Zastavěná plocha
  • ID nemovitosti
Grid
List

Stavební pozemky u Lednice

Lednice

1Picture(s)
60,621
Visits:10
Hledáte výjimečnou příležitost a chcete vybudovat rekreační resort s apartmánovými domy, pak právě pro Vás je určen prodej tohoto pozemku a staveb v srdci Lednicko-valtického areálu (krajina rozlehlých zámeckých zahrad, upravovaných záhonů s květinovými koberci, krásných lesů, vinic a rybníků).
60.000.000,- Kč

Penzion Hovorany

Hovorany

5Picture(s)
Visits:45
Hledáte výjimečnou příležitost a chcete vlastnit penzion? Pak právě pro Vás je určen prodej nového penzionu v krásném údolí v srdci Moravského Toskánska, vinařské obci Hovorany, který Vám nyní v exkluzivním zastoupení majitelů nabízím ke koupi. Nemovitost je vhodná pro pořádání oslav a svateb, narozenin, cyklistům slouží kolárna přístupná z parkoviště.
36.000.000,- Kč

Penzion s obchodním prostorem Hustopeče

Hustopeče

4Picture(s)
Visits:65
Pečlivě zrekonstruovaný a udržovaný dům se dvěma nově vybudovanými apartmány a dvěma ve stavu hrubé stavby, které zároveň mohou sloužit po úpravě jako byt 4+1. Dále nemovitost disponuje komerčními prostory v přízemí, které fungovaly jako prodejna nábytku. Vstup do domu a samostatný vstup do obchodních prostorů je přímo z ulice.
8.500.000,- Kč

Rodinný dům Rousínov - Prodáno

Rousínov

víceBedroom(s)
3Picture(s)
Visits:284
Bydlení – domov, investiční příležitost, pronájem, podnikání z domu, nebo vše dohromady, tohle ukrývá nabídka prodeje této dvoupodlažní vily v obci Kroužek s vlastní předzahrádkou a dvorkem za domem, který nabízí naprosté soukromí. Obec Kroužek je vesnice, částí města Rousínova v okrese Vyškov. S dojezdovou vzdálenosti 13min. od města Brna a 10 min. od Vyškova.
Na dotaz

Rodinný dům Zaječí

Zaječí

víceBedroom(s)
3Picture(s)
80
Visits:83
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného domu v Zaječí. Pokud toužíte po novém bydlení pojďte si představit ideální bydlení pro vaši rodinu. Místo, které bude vaším domovem a kde se budete cítit bezpečně a v klidu.
Na dotaz

Penzion Vrbice

Vrbice

4Picture(s)
Visits:78
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu s kavárnou v srdci vinařské oblasti Modré Hory v obci Vrbice, známé svojí krásnou polohou a malebnými vinnými sklípky. Penzion byl postaven v roce 2014 a disponuje kapacitou 24 lůžek ( 8 dvoulůžkových pokojů, kde v každém pokoji je možné využít plnohodnotnou přistýlku ).
Na dotaz

RD Klobouky u Brna - PRODÁNO

Klobouky u Brna

víceBedroom(s)
3Picture(s)
688
Visits:96
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej krásného rodinného domu po zdařilé rekonstrukci v Kloboukách u Brna. Dům s užitnou plochou přibližně 170 m2 leží na pozemku o celkové výměře 688 m2. Nabízí prostornou a klidnou zahradu s letní kuchyní, udírnou a bazénem.
6.500.000,- Kč

Penzion Kobylí

Kobylí

5Picture(s)
Visits:71
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu s plně vybavenou restaurací, vinárnou a samostatnými apartmány v srdci oblasti Modré Hory.
Na dotaz

Luxusní usedlost Bítětice - PRODÁNO

Bítěnice

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:81
Na dotaz

Vila Ugljan Chorvatsko - PRODÁNO

Ugljan

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:78
Na dotaz

Historická vila Hranice - PRODÁNO

Hranice

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:57
Na dotaz

Vila Brno - Ivanovice - PRODÁNO

Brno

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:80
Na dotaz
60 Results returned.Per Page

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.