775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí na prodej

 

Sort Option
  • Datum přidání
  • Typ nemovitosti
  • Cena
  • Zastavěná plocha
  • ID nemovitosti
Grid
List

Benzínka Klobouky u Brna

1Picture(s)
Visits:193
Exkluzivně Vám nabízíme obchodní příležitost s cca šesti letou návratností investice spočívající v prodeji zavedené čerpací stanice a mycí linky v Kloboukách u Brna. Má strategické umístění na hlavním tahu z Brna do Hodonína. Mycí linka má nové kartáče a vlastní čistírnu odpadních vod.
Na dotaz

Rd Suchov

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:122
Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi tento rodinný dům v obci Suchov v okrese Hodonín. Nabízený dům je vhodný k rekonstrukci, avšak i v aktuálním stavu je plně obyvatelný. Původní okna zde již byla nahrazena za plastová. Dům je postaven na okraji mírně svažitého pozemku obdélníkového tvaru o celkové ploše 1.
Na dotaz

Rd Rybníky

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:98
Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v klidné lokalitě obce Rybníky. Nemovitost byla okolo roku 2017 zdařile rekonstruována a dostala nové rozvody vody, elektřina je v mědi, nové jsou rovněž podlahy, vnitřní omítky, kanalizace a okna. Dům disponuje i vlastní studnou.
Na dotaz

Úsuší RD

2Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:102
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného domu, chalupy o dispozici 2+1 v obci Úsuší. Užitná plocha domu je zhruba 145 m² a celková plocha pozemku činí 211 m². V domě se nachází vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, dále pak prostor pro koupelnu. Dům je vytápěn lokálními topidly na plyn a v kuchyni jsou navíc kamna na tuhá paliva.
Na dotaz

Pačlavice dům

4Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:94
Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi tento dům v obci Pačlavice, okres Kroměříž. V prvním nadzemním podlaží domu o dispozici 4+1 byla započatá rekonstrukce - nové rozvody, vody, odpadů, elektřiny, omítek i stropních podhledů v celém domě jsou nová plastová okna.
Na dotaz

Zámek Přestavlky

1Picture(s)
Visits:148
Nádherná čtyřkřídlá budova ležící mezi městy Kroměříž a Přerov v blízkosti spojnice mezi Přerovem a Zlínem.
Na dotaz

Hradčovice RD

7Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:123
Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej rodinného domu. Aktuální dispozice domu jsou 7+1 s garáží, dílnou, suterénem a rozlehlou zahradou. Užitná plocha 350 m² nabídne dostatek prostoru. Soukromí naleznete také na pozemku o rozloze 816 m² s krásným výhledem a posezením na terase. Parkovat lze pohodlně 4 vozy.
Na dotaz

Kyjovice RD

4Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:81
Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v klidné lokalitě obce Kyjovice. Stavba se rozkládá na pozemcích o celkové výměře 3075m2 z nichž 230 m2 tvoří zastavěnou plochu. Tento rodinný dům má předpoklad po drobné přestavbě fungovat i jako dvougenerační stávající dispozice 4+1 s velkou verandou. Dům disponuje i vlastní studnou a je vytápěn plynovým kotlem.
Na dotaz

Zbýšov RD 5+1

5Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:112
Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej řadového rodinného domu. Aktuální dispozice domu jsou 5+1 s garáží, dílnou, hospodářským stavením a rozlehlou zahradou.
Na dotaz

Vápenná RD

3Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:111
Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej domu ve stavu probíhající přestavby na penzion.Pozemky na nichž se nemovitost rozkládá tvoří funkční celek o celkové výměře 2837m2 m2 z nichž 220m2 je plocha zastavěná. Užitná plocha pak činí přes 400m2. Nemovitost nabízí dvě nadzemní podlaží a podkroví.
Na dotaz

Dolní Věstonice u Moruše

1Picture(s)
Visits:108
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej rodinného penzionu se třemi samostatnými apartmány a dvěma bytovými jednotkami v Dolních Věstonicích. Penzion o užitné ploše cca 300m2 se rozkládá na pozemcích o ploše 592 m2 a leží v centru této vinařské obce.
Na dotaz

RD Svinošice

5Bedroom(s)
1Bathroom(s)
1Picture(s)
Visits:190
S potěšením vám přinášíme možnost koupě luxusní vily ve Svinošicích. Nabízí spojení špičkových materiálů s nejnovějšími technologiemi v soukromí a klidu okrajové části obce s dobrým dopravním spojením. Vila o dispozici 5+kk oplývá užitnou plochou okolo 450 m2 z celkové výměry pozemku 1782 m2.
Na dotaz
112 Results returned.Per Page

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.