775 730 708 info@handelreality.cz

Nabídka nemovitostí na prodej

 

Sort Option
  • Datum přidání
  • Typ nemovitosti
  • Cena
  • Zastavěná plocha
  • ID nemovitosti
Grid
List

Luxusní vila Brno - PRODÁNO

Brno

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:28
Na dotaz

Novostavba RD Klobouky u Brna - PRODÁNO

Klobouky u Brna

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:63
Na dotaz

Ekofarma Kurdějov - PRODÁNO

Kurdějov

1Picture(s)
Visits:34
Moderní areál z kvalitních materiálů doplňují na pohled nekonečné pastviny. Na pozemcích o celkové rozloze přes 70.000 m2 tak vedle již zmíněných pastvin najdeme na zastavěné ploše přes 16.
Na dotaz

Vila Židlochovice - PRODÁNO

Židlochovice

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:22
Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej exkluzivní vily v Židlochovicích. Jedná se o nadstandartní nemovitost s elegantním prostorovým řešením, i vzhledem k okolnímu terénu.
Na dotaz

Komplex vinných sklepů v Horních Věstonicích - PRODÁNO

Horní Věstonice

1Picture(s)
Visits:24
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej souboru rekonstruovaných původních vinných sklepů v Horních Věstonicích. Jedná se dva o sklepy - jeden se zaměřením na výrobu, ten se rozkládá pod pozemkem o výměře 99m2 a nabízí cca 150 m2 plochy. Ten druhý, ležící pod pozemkem o výměře 81 m2, je zařízený jako vinotéka a skýtá cca 120 m2 plochy.
Na dotaz

Rodinný dům 5+kk Rapotice - PRODÁNO

Rapotice

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:34
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej novostavby rodinného domu o dispozici 5+kk v Rapoticích. Při zastavěné ploše 147 m2 se i se zahradou a přístavky rozkládá na pozemcích o celkové výměře 711 m2.
Na dotaz

Penzion Pavlov - PRODÁNO

Pavlov

1Picture(s)
Visits:14
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej penzionu v Pavlově. Ten leží v samém centru vesnické památkové rezervace na pozemcích o celkové výměře 1 176 m2.
Na dotaz

Ubytovací objekt Luhačovice - PRODÁNO

Luhačovice

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:9
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej ubytovacího zařízení v centru Luhačovic. Rekonstruovaná chalupa leží 50m od fontány v centru lázní Luhačovice na oploceném pozemku o výměře 261 m2. Nabídne prostorný dvůr vhodný pro parkování i venkovní posezení, kuchyň, tři obytné místnosti a dvě koupelny.
Na dotaz

Historický dům Telč - PRODÁNO

Telč

víceBedroom(s)
1Picture(s)
Visits:10
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej nárožního historického domu z 16. století, jež leží v samém centru města Telč, zapsaného do seznamu památek svétového kulturního dědictví UNESCO. Dům vystavěvný ve stylu pozdní gotiky prošel rozsáhlou, nákladnou a důkladnou rekonstrukcí pod přísným dohledem Národního památkového ústavu.
Na dotaz

Vinný sklep s vinicí Mutěnice - PRODÁNO

Mutěnice

1Picture(s)
1,378
Visits:12
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej vinného sklepu i s příležící vinicí v Mutěnicích, na viniční trati Pod Dubňansků horů. Patrový vinný sklep stojí na zastavěné ploše 57 m2 a pojí k sobě dalších 118 m2 předzahrádky a 1203 m2 vinice. Ta má stáří 40 let a nabízí 200 hlav i prostor pro výsadbu nových.
Na dotaz

Vinný sklep s ubytováním Strachotín - PRODÁNO

Strachotín

1Picture(s)
331
Visits:14
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej komerčního objektu ve Strachotíně. Jedná se o novostavbu vinného sklepu s dvěma obytnými patry, rozkládající se na pozemcích o celkové výměře 331 m2.
Na dotaz

Vila 6+1 Klobouky u Brna - PRODÁNO

Klobouky u Brna

víceBedroom(s)
1Picture(s)
1,817
Visits:15
Ve výhradním zastoupení majitele vám zprostředkujeme prodej krásné prvorepublikové vily v Kloboukách u Brna. Vila s užitnou plochou přibližne 215 m2 leží na pozemku o celkové výměře 1 817 m2. Nabízí prostornou a klidnou zahradu v sousedství lesa, ze kterého se často přicházejí pást srnky.
Na dotaz
59 Results returned.Per Page

Žádná z nemovitostí Vás nezaujala?

Rádi Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.